IT správa je iná


Veľmi veľa našich konkurentov stavia webstránky na voľne prístupných systémoch ako JOOMLA alebo WORDPRESS. Podľa nás je to síce ľahšia voľba, ale nesúhlasíme s nasadením týchto systémov do firemného prostredia. Každý zákazník je iný a každý má svoje požiadavky a preto si myslíme, že treba vlastný systém šitý na mieru zákazníka.

Vlastný systém
Na všetky webové projekty a stránky používame náš vlastný systém, ktorý neustále vyvíjame a prinášame našim zákazníkom produkt vhodný presne pre nich. Tento systém sme vyvinuli celý v našej réžii a nešli sme cestou konkurencie, kde sa upravili opensource projekty. Ďalšia nemenej dôležitá vec je bezpečnosť. Veľakrát sa stretávame s tým, že naši konkurenti spravia stránku na celosvetovo používaných systémoch a ďalej ju už neudržujú. Na internete je možné nájsť veľa spôsobov ako hacknúť daný systém a tým pádom sa stáva zraniteľnou aj Vaša stránka.

IT správa ponúka pre svojich zákazníkov vlastný systém pomocou, ktorého je možné veľmi jednoducho spravovať webovú stránku a jednotlivé položky. Čo môže a čo už nemôže správca stránky spravovať nechávame vždy priamo na zákazníkovi, lebo naše motto je: „Náš zákazník náš pán“.